Univerzita Pardubice Fakulta elektroniky a informatiky Studijní materiály KŘT

Dnem 25.9.2011 skončilo spravování těchto stránek. Na stránky je možné nadále přidávat nové materiály, provozovat diskuzní fórum, důležitá sdělení, kalendář akcí, apod. Žádné chyby a nedostatky již nebudou opravovány! V případě závažných chyb můžete použít kontaktní formulář, chyby budou vyhodnoceny a dle závažnosti opraveny. S ukončením provozu webových stránek souvisí také nefunkčnost poskytovaných aplikací.

Statistické metody zpracování dat

 

Zkouška

Autor: Pavel, vloženo: 27. 1. 2011 22:07

Zkouška probíhá tak, že se vylosuje otázka. Otázky byly na lístečkách jako karty ve vějíři a z prvava ve spodu to bylo od 1 do 15, z jeho pohledu je to tedy srovnaný od 1 do 15, jako by to čet. Pár lidí, co tam bylo, doměnku o rozdělení otázek potvrdilo, ale zaručený to být nemusí.
Z obálek se vybere příklad, popřípadě 2 příklady, stejný jako na cvičení jsme dostávali. Berte hlavně malý lístečky, ať je příklad s co nejméně otázkama. S Lubošem jsme tahali z prava a měli jsme EDU. Jde jen o ukázání požadovanejch výstupů, popřípadě komentář u grafů.
Přešlo se na otázku. Zajímala ho jen podstata otázky o co jde, do detajlů nezabíhal a nechce vzorce. Lidi co maj u zkoušky 1 příklad a co chodili na přednášky to budou mít jednodušší.
Dnes je: 15. 9. 2019
Děkuji za návštěvu, 2007-2008