Univerzita Pardubice Fakulta elektroniky a informatiky Studijní materiály KŘT

Dnem 25.9.2011 skončilo spravování těchto stránek. Na stránky je možné nadále přidávat nové materiály, provozovat diskuzní fórum, důležitá sdělení, kalendář akcí, apod. Žádné chyby a nedostatky již nebudou opravovány! V případě závažných chyb můžete použít kontaktní formulář, chyby budou vyhodnoceny a dle závažnosti opraveny. S ukončením provozu webových stránek souvisí také nefunkčnost poskytovaných aplikací.

Modelování a simulace

 

Zkouška

Autor: Brázdič, vloženo: 18. 1. 2011 13:31

3 otázky na 40min, pak si chodil jeden po druhym na ústní to probrat... Snažte se do písemky napsat všechno co jde, pak už neuznává, když mu to chcete dovysvětlit na ústní protože se to každej může naučit venku... nicméně se ještě ptá na doplňující otázky. A opravdu chce slyšet to co má v přednáškách, alternativním výkladům moc nehoví.
Otázky z 18.1.2011 :
1. Definujte koncepci přepínání mezi jádry kombinovaného simulátoru
2. Na příkladu dokumentujte specifikaci diagramu plánování událostí. - pozor, nechtěl tam příklad z praxe ale čistě ten diagram, což samozřejmě nikoho nenapadlo, když to formuloval takhle.
3. Definujte metodiku pro určení nutného počtu replikací simulačního experimentu.

Ja to napsal slušně řečeno špatně, nebejt 11 bodů ze semestrálek tak mě poslal na vzduch... Dal mi ještě záchrannou otázku a sice popsat metodu snímání aktivit... tu tabulku jsem naštěstí uměl takže za 3 a nazdar, zlepšovat si to příště fakt nechci pane Čajíček

RE: Zkouška

Autor: MacGywer, vloženo: 1. 2. 2011 17:26

Dne 1.2. byly tyto otázky:
1. Základní fáze simulačního projektu. Čili cca popsat ten diagram. Stačilo je ty jednotlivý bloky ani nemusel být diagram.
2. Metoda plánování událostí + diagram.
3. Replikace, co to je a proč se to používá. Tady chtěl i ty intervaly spolehlivosti pro určení počtu replikací.

Tak hodně zdaru.
Dnes je: 15. 9. 2019
Děkuji za návštěvu, 2007-2008